ilkerlerservis_hakkimizda

HAKKIMIZDA

Solaryum Kremleri olarak sektörde kendi ürünleri ile portföyünü zenginleşiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören, toplam kalite anlayışı ile teknik servis hizmeti ile müşterilermizin memnuniyeti; bizim için en büyün değerdir. Sadece bölgesel değil ulusal alanda marka sahibi olabilmek, ürün çeşitlerimizi arttırıp herkese ver kesime ulaşmayı sağlamaktır.

Portfoyümüzü yükselterek gerek personelimizle gerek ürünlerimizle zirvede kalmayı hedeflemek ve sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

Öncelikle hedefimiz başarılarımızı sürekli kılarak bu başarımızı geleceğe taşımak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır.Satış ve satış sonrası hizmetimizi devam ettirmeyi kendimize hedef edinmiş bulunuyoruz.

VİZYONUMUZ

Solaryum Kremleri bayilik sistemi ile ve şubelerimiz vasıtasıyla tüm Türkiye geneline tanıtmak ve vazgeçilmez hale dönüştürmek ve iş istihdamını arttırmak öncelikle hedeflerimiz arasındadır.

Ürünlerimiz %100 Müşteri memnuniyeti sağlayan koku ve içeriklerle takviye edişmiş ,maksimum kalitede, arzu edilen özelliklerdedir.

Com electrotechnology resumecvwriter.com help online electrotechnology tutors- chegg tutors online electrotechnology tutors chegg

Referanslarımız
  • logo 1
  • logo 2
  • logo 3
  • logo 4
  • logo 5